Karl Momen oljemålning

Karl Momen oljemålning
Karl Momen oljemålning
Karl Momen oljemålning
Karl Momen oljemålning
Karl Momen oljemålning
Karl Momen oljemålning

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

8 000 SEK

MOMEN, Karl (född 1935): Utan titel, signerad och daterad Momen -90, olja på duk, 102x102 cm

152928

2012-10-25