Kjell Leander Engström oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ENGSTRÖM, Kjell Leander (1914-1979): "Tidig höst-Abisko" signerad och daterad Kjell -44, olja på pannå, 27x41 cm

152936

2012-10-17