Klubbat för:
2 800 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, signerad och daterad Carl Em. 1858, stilleben med döda fåglar, olja på duk, 33x28 cm
Zustandsbeschreibung
152940
2012-10-17
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner