Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, signerad och daterad Carl Em. 1858, stilleben med döda fåglar, olja på duk, 33x28 cm

Zustandsbeschreibung

152940

2012-10-17