Reinhold Ljunggren färglitografi

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): "Vinterstrand", signerad R.Ljunggren, färglitografi, 29x40 cm

153025

2012-10-18