Byrå
2012-10-21
153033
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BYRÅ, rokokostil, mahognyfanér, mässingsbeslag, höjd 81, 113x63 cm
Skador och lagningar