Victor Vasarely optisk komposition

Klubbat för:

37 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

VASARELY, Victor (1908-1997): Optisk komposition, signerad och numrerad, Vasarely 21/50, polykrom keramik med aluminiumram, 51x51 cm

153098

2012-10-21