Bernt Wennerström oljemålning

Bernt Wennerström oljemålning
Bernt Wennerström oljemålning
Bernt Wennerström oljemålning
Bernt Wennerström oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

WENNSTRÖM, Bernt (född 1945): "Hållplats", monogramsignerad och otydligt daterad, olja på duk, 46x38 cm

153119

2012-10-18