Gustaf Höglund oljemålning

Gustaf Höglund oljemålning
Gustaf Höglund oljemålning
Gustaf Höglund oljemålning
Gustaf Höglund oljemålning

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HÖGLUND, Gustaf (född 1910): "Höstskog", signerad, olja på duk, 45x37 cm

153126

2012-10-18