Hasse Andersson oljemålning

Hasse Andersson oljemålning
Hasse Andersson oljemålning
Hasse Andersson oljemålning
Hasse Andersson oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANDERSSON, Hasse (1926-2003): Gäss, signerad och daterad Hasse Andersson Skanör 83, olja på duk, 81x64 cm

153154

2012-10-18