Skålar Britt Ingrid Persson fat Cecilia Kraitz
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SKÅLAR, 1 par, stengods, Britt Ingrid Persson(född 1938), signerad BIP, höjd 6 cm, FAT, signerad och daterad Cecilia Kraitz 2003, 22x15 cm
Proveniens: Granberger Collection
En skål med blått öga med kantnagg
153205
2012-10-25