Vas skål i stengods Horst Kerstan

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VAS, SKÅL, stengods, Horst Kerstan (Tyskland född 1929), signerade varav den större daterad 1985, höjd 8-21,5 cm
Proveniens: Granberger Collection

Skålen med kantnagg

153208

2012-10-25