Vas i stengods Åke Holm

Vas i stengods Åke Holm
Vas i stengods Åke Holm
Vas i stengods Åke Holm
Vas i stengods Åke Holm
Vas i stengods Åke Holm
Vas i stengods Åke Holm

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VAS, stengods, Åke Holm, signerad Å Holm, blå glasyr, höjd 27 cm
Proveniens: Granberger Collection

153213

2012-10-25