Tekanna gräddkanna basalt ware
Vollendet
2012-10-25
153215
| Höchstes Gebot | 1 200 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
TEKANNA, GRÄDDKANNA, basalt ware, höjd 10-16 cm
Proveniens: Granberger Collection
Tekannan med skador