Karmstolar rokoko

Karmstolar rokoko
Karmstolar rokoko
Karmstolar rokoko
Karmstolar rokoko
Karmstolar rokoko
Karmstolar rokoko

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

KARMSTOLAR, 2 st, Louis XV, valnöt, skuren dekor

Skador, lagningar

153233

2012-10-23