Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CHAGALL, Marc (1887-1985): Le Fou qui vend la Sagesse, etsning, 1927-30, ur Les Fables de la Fontaine, signerad Marc Chagall, numrerad 91, 29,5 x 23,5 cm, LITTERATUR: Sorlier 185
153235
2012-10-18
Gör en kostnadsfri värdering här