Klubbat för:
27 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
BYRÅ, rokoko, svensk, beslag i fögylld brons, fanerad i olika träslag, höjd 83, 110x62 cm, nyckel finns
Skador och lagningar
153245
2012-10-23
Gör en kostnadsfri värdering här