Rokokobyrå

Rokokobyrå
Rokokobyrå
Rokokobyrå
Rokokobyrå
Rokokobyrå
Rokokobyrå
Rokokobyrå
Rokokobyrå
Rokokobyrå
Rokokobyrå
Rokokobyrå
Rokokobyrå
Rokokobyrå
Rokokobyrå

Klubbat för:

27 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

BYRÅ, rokoko, svensk, beslag i fögylld brons, fanerad i olika träslag, höjd 83, 110x62 cm, nyckel finns

Skador och lagningar

153245

2012-10-23