Sven-Arne Hökenström olja

Sven-Arne Hökenström olja
Sven-Arne Hökenström olja
Sven-Arne Hökenström olja
Sven-Arne Hökenström olja

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HÖKENSTRÖM, Sven-Arne "Höken" (född 1947): Clown, signerad, olja på duk, 97x97 cm, påskrift atergo "Inspirerad av boken Clowner med Gösta Ekman SR"

153272

2012-10-21