Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
VAS, URNOR, 1 par, TALLRIKAR, 4 st, porslin, Kina, Kanton, höjd 22-26, diameter 25,5 cm
Vas och urna med lagningar, obetydliga nagg
153303
2012-10-19
Gör en kostnadsfri värdering här