Spegel i porslin

Spegel i porslin
Spegel i porslin

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SPEGEL, med tre ljusarmar, porslin, fasettslipat glas, dekor av blommor och figuriner, höjd 76 cm

Omfattande lagningar, dekor med nagg

153307

2012-10-19