Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SPEGEL, med tre ljusarmar, porslin, fasettslipat glas, dekor av blommor och figuriner, höjd 76 cm
Omfattande lagningar, dekor med nagg
153307
2012-10-19
Gör en kostnadsfri värdering här