Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KANNA med hänkel, stengods, signerad och daterad Wim Miihlendyk 1985, brunglaserad med inristad mönsterdekor, höjd 36 cm
Proveniens: Granberger Collection
153321
2012-10-25
Gör en kostnadsfri värdering här