Kanna i stengods Wim Miihlendyk

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KANNA med hänkel, stengods, signerad och daterad Wim Miihlendyk 1985, brunglaserad med inristad mönsterdekor, höjd 36 cm
Proveniens: Granberger Collection

153321

2012-10-25