Elizabeth Arkwright olja

Elizabeth Arkwright olja
Elizabeth Arkwright olja
Elizabeth Arkwright olja
Elizabeth Arkwright olja

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

12 000 SEK

ARKWRIGHT, Elizabeth, 1800-tal: Den hemvändande soldaten, olja på duk, ca 110x155 cm

153343

2012-10-23