Börje Hedlund olja

Börje Hedlund olja
Börje Hedlund olja

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HEDLUND, Börje (1909-2005): Det ensamma trädet, signerad Hedlund, olja på pannå, 36x45 cm,
Inköpt direkt från konstnären av nuvarande ägare

Färgbortfall

153350

2012-10-19