Hans Viksten bok bibliofilupplaga

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VIKSTEN, Hans, Från mina sinnen - Bilder, dikter, 1978, bibliofilupplaga med fyra färgserigrafier signerade och numrerade 277/360

153352

2012-10-19