Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SÖRMLAND I MINNET, bibliofilupplaga, texter av Sven Delblanc, illustrationer av Reinhold Ljunggren, 1989, med lös färglitografi signerad och numrerad R. Ljunggren 261/300
153358
2012-10-19
Gör en kostnadsfri värdering här