Philippe de Rougemont olja

Philippe de Rougemont olja
Philippe de Rougemont olja
Philippe de Rougemont olja
Philippe de Rougemont olja

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ROUGEMONT, Philippe de (1891-1965): Nakenstudie, signerad Ph de Rougemont, olja på duk, 74x62 cm

153379

2012-10-19