Oljemålning
2012-10-19
153380
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, "Opus 42", fritt efter Picasso, signerad o daterad -42, olja på duk, 33x24 cm
Uppfodrad på pannå