C-F Reuterswärd bibliofilupplaga Mes autres moi
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
REUTERWÄRD, Carl Fredrik, Mes autres moi, bibliofilupplaga med en lös akvatint "Pégasse a bonne mine" signerad och numrerad 43/250, texter av Olle Granath, Dore Ashton, Ulf Linde, Michel Tournier
153390
2012-10-19