C-F Reuterswärd bibliofilupplaga Mes autres moi

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

REUTERWÄRD, Carl Fredrik, Mes autres moi, bibliofilupplaga med en lös akvatint "Pégasse a bonne mine" signerad och numrerad 43/250, texter av Olle Granath, Dore Ashton, Ulf Linde, Michel Tournier

153390

2012-10-19