Lennart Jirolw färglitografi

Lennart Jirolw färglitografi
Lennart Jirolw färglitografi
Lennart Jirolw färglitografi
Lennart Jirolw färglitografi

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JIRLOW, Lennart (född 1936): "Aperitifdags", signerad, EA, 1981, färglitografi, 38x46 cm, blindstämpel Mourlot

153408

2012-10-19