C-F Reuterswärd bok med 4 litografier

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

REUTERSWÄRD, Carl Fredrik, Stil är bedrägeri, bibliofilupplaga, 2004, med fyra litografier, signerade och numrerade 95/100

153411

2012-10-19