Christer Sandelin litografier

Christer Sandelin litografier
Christer Sandelin litografier
Christer Sandelin litografier
Christer Sandelin litografier
Christer Sandelin litografier
Christer Sandelin litografier

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SANDELIN, Christer (född 1961): (2) Han plus hon, signerade och numrerade 119/120 resp 118/120, färglitografier, bladstorlek 51x85 cm

153413

2012-10-19