Christer Sandelin litografier
Vollendet
2012-10-19
153413
| Höchstes Gebot | 550 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
SANDELIN, Christer (född 1961): (2) Han plus hon, signerade och numrerade 119/120 resp 118/120, färglitografier, bladstorlek 51x85 cm