Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
STRINDBERG. JANSSON, RUNE (född 1918): (4 st) "I Midsommartider/August Strindberg", signerad Rune Jansson, 69/99, handkolorerade etsningar, bladstorlek 28x38, i originallinnekassett.
Zustandsbeschreibung
153438
2012-11-05
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner