Rune Jansson illustrerar Strindberg

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

STRINDBERG. JANSSON, RUNE (född 1918): (4 st) "I Midsommartider/August Strindberg", signerad Rune Jansson, 69/99, handkolorerade etsningar, bladstorlek 28x38, i originallinnekassett.

Zustandsbeschreibung

153438

2012-11-05