Fanny Hjelm olja
2012-10-19
153444
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
HJELM, Fanny (1858-1944): Rosor och björkhängen i vas, signerad Fanny Hjelm 9/4 1922, olja på pannå, 40x30 cm