Målning 1900

Målning 1900
Målning 1900

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1900): Häst och duvpar, olja på duk uppklistrad på pannå, 70x59 cm

Duk och ramskador

153449

2012-10-19