Rikard Lindström olja

Rikard Lindström olja
Rikard Lindström olja
Rikard Lindström olja
Rikard Lindström olja
Rikard Lindström olja
Rikard Lindström olja

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

7 000 SEK

LINDSTRÖM, Rikard (1882-1943): Skuta vid Ålandskust, signerad Rikard Lindström, olja på duk, 100x81 cm

153453

2012-11-01