Einar Rosén träsnitt litografier kolteckning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROSÉN, Einar (1910-1998): 7 st, Kvinno -och flickporträtt, signerade Einar Rosén, träsnitt, litografier och kolteckning, varierande mått

Gulnader

153455

2012-10-20