Josef Ekberg oljemålning

Josef Ekberg oljemålning
Josef Ekberg oljemålning
Josef Ekberg oljemålning
Josef Ekberg oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 500 SEK

EKBERG, Josef (1877-1945): Landskap med sjö och gård i solnedgång, monogramsignerad och daterad -23, olja på duk, 72x93 cm

153457

2012-10-19