Skålar i stengods

Skålar i stengods
Skålar i stengods
Skålar i stengods
Skålar i stengods
Skålar i stengods
Skålar i stengods
Skålar i stengods
Skålar i stengods
Skålar i stengods
Skålar i stengods

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÅLAR, 3 st, stengods, vit glasyr resp ristad dekor, höjd 6-8,5 cm
Proveniens: Granberger Collection

Skador

153458

2012-10-25