Skålar i stengods
2012-10-25
153458
| Klubbat belopp | 7 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SKÅLAR, 3 st, stengods, vit glasyr resp ristad dekor, höjd 6-8,5 cm
Proveniens: Granberger Collection
Skador