Einar Rosén blandteknik

Einar Rosén blandteknik
Einar Rosén blandteknik

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROSÉN, Einar (1910-1998): förlaga till litografien "Röda morgonrocken", signerad Einar Rosén, blandteknik, 58x28,5 cm

153459

2012-10-20