Bordsspegel 1800-talets början

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSSPEGEL, 1800-talets början, mahogny, knoppar i ben, höjd 36, 28x23 cm

Smärre fanérskador

153474

2012-10-19