Stig Claesson färglitografi
Valmis
2012-10-19
153475
| Korkein tarjous | 2 400 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
CLAESSON, Stig (Slas), (född 1928): Stureplan, signerad Stig Claesson, 76/200, färglitografi, 61x42 cm