Anders Zorn etsning
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ZORN, Anders (1860-1920): Kvinna i eka, signerad och daterad Zorn 1913, etsning, 8,5x11,5 cm
LITTERATUR: Asplund 255, Hjert & Hjert 266, ZG 255, 1 état (30-50 copies/rare)
Reva på ca 2,5 cm, gulnad
153489
2012-10-20