Jupp Linssen Väggobjekt med målningar

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LINSSEN, Jupp (Tyskland född 1957): Utan titel, signerad på baksidan samt på målning 1, Väggobjekt innehållande 5 st målningar, höjd 19,5, 52x12,5 cm.
PROVENIENS: Galleri Magnus Åklundh, Lund

153492

2012-10-20