Jupp Linssen Väggobjekt med målningar
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LINSSEN, Jupp (Tyskland född 1957): Utan titel, signerad på baksidan samt på målning 1, Väggobjekt innehållande 5 st målningar, höjd 19,5, 52x12,5 cm.
PROVENIENS: Galleri Magnus Åklundh, Lund
153492
2012-10-20