Daniel Saint oljemålning
Valmis
2012-10-23
153504
| Korkein tarjous | 2 400 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
SAINT, Daniel (1778-1847): Ung man i interiör, signerad Saint, olja på pannå, 27x21 cm
Torrsprickor, färgbortfall