Ingegerd Torhamn oljemålning
Vollendet
2012-10-30
153509
| Höchstes Gebot | 450 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
TORHAMN, Ingegerd (1898-1994): "Diagonal uppbyggnad", signerad it, olja på pannå, 38x46 cm, oramad
Ytfläckar