Ingegerd Torhamn oljemålning

Ingegerd Torhamn oljemålning
Ingegerd Torhamn oljemålning
Ingegerd Torhamn oljemålning
Ingegerd Torhamn oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TORHAMN, Ingegerd (1898-1994): "Diagonal uppbyggnad", signerad it, olja på pannå, 38x46 cm, oramad

Ytfläckar

153509

2012-10-30