Ali Woxberg akvarell

Ali Woxberg akvarell
Ali Woxberg akvarell
Ali Woxberg akvarell
Ali Woxberg akvarell

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

WOXBERG, Ali (1897-1979): Kvinnofigur, signerad och daterad Ali Woxberg -20, akvarell, 30x33 cm, oramad

153548

2012-10-20