Akvarell osignerad

Akvarell osignerad
Akvarell osignerad

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (England 1800-talets slut): Interiör, osignerad, akvarell, 42x35 cm, oramad

153554

2012-10-20