Georges Braque etsning

Georges Braque etsning
Georges Braque etsning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRAQUE, George (Frankrike 1882-1963): Ur La Théogonie d´Hésiode, 1932, osignerad etsning, 36,5x29,5 cm, oramad

Gulnad

153561

2012-10-20