Bruno Liljefors olja

Bruno Liljefors olja
Bruno Liljefors olja
Bruno Liljefors olja
Bruno Liljefors olja

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

LILJEFORS, Bruno (1860-1939): Örns slår i harspår , osignerad, olja på pannå, 25x35,5, stämpel a tergo: Tillhör konstnären Bruno Liljefors efterlämnade arbeten

Rispor

153586

2012-10-20