Kannor i glaserat lergods

Kannor i glaserat lergods
Kannor i glaserat lergods
Kannor i glaserat lergods
Kannor i glaserat lergods

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KANNOR, 2 st, glaserat lergods, 18/1900-tal, motiv med bl a liljekonvalj, höjd 15-22 cm
Proveniens: Granberger Collection

Skador

153607

2012-10-25